Hlavní stránka | Cyklistika | Ostatní
Cyklistika / Trénink 2011
Co v sezóně 2011?
Cvrček  ric@centrum.cz04.12.2010
Psal jsem ohlédnutí za rok 2010 a bylo by asi vhodné prozradit něco ze svých plánů na novou sezonu 2011.
Plán je celkem jednoduchý: Neklesnout výkonnostně moc hluboko a objet nějaký maraton. Možná si říkáte proč tak minimalisticky. Odpověď je složitě jednoduchá.
Zaprvé nevím, jak bude snášet několikahodinové jízdy můj pochroumaný loket. Švihy kolem dvou hodin byly v pohodě, ale maratóny se jezdí čtyřnásobně déle a to je zatím velká neznámá.
A druhý důvod, ten hlavní, je fakt, že nemám čas na trénink. Na svá stará bolavá kolena jsem začal studovat a příprava do školy mi zabírá veškerý volný čas. Sice se někdy utrhnu na hodinku na válce, běh, nebo teď nově i na běžky, ale hodinový trénink se nedá považovat za přípravu na maraton. Vím, teď je zima, ale na jaře to nebude o moc lepší.
To jsou tedy příčiny mé skepse ohledně účasti na maratonech. Rád bych se ale svezl alespoň na nějakém krátkém závodě, abych si udržel minimální kontakt s cyklistikou.
Zimní přípravu moc nehrotím. V porovnání s minulým rokem bych dokonce řekl, že ji přímo flákám. Než napadl sníh chodil jsem běhat, teď trochu běžky a jednou týdně válce. Nic, co by naznačovalo velké ambice.
Jak se říká: „Mnoho psů, zajícova smrt.“
Počet přečtení:  438
Naposledy: 2.3.2021

Komentáře

Počet: 0

Vaše jméno:
Váš email:
Váš komentář
Opište kontrolní kód: 773 

 

 

 

 

 

Nejnovější komentáře

Přihlášení