Hlavní stránka | Cyklistika | Ostatní
Cyklistika / Různé
Leden 2011
Cvrček  ric@centrum.cz29.01.2011
Při pohledu na datum posledního příspěvku se trochu stydím. Dost dlouhou jsem tu nic nenapsal. Kdysi jsem si dal závazek alespoň jeden příspěvek týdně. Idealistické, ale snažil jsem se to dodržovat. Někdy to vyšlo, někdy ne. Od podzimu 2010 jsem na takovou pravidelnost plánovitě rezignoval. Pracovní a hlavně studijní povinnosti mi nic moc dalšího nedovolí. A to se týká bohužel i tréninku.
Nahlédl-li by někdo do mého tréninkového deníku asi by se zhrozil nad mým laxním přístupem k nadcházející sezoně 2011. Žádný systém, žádná pravidelnost, skoro by se chtělo napsat žádný trénink. No, tak hrozné to snad nebude, ale v množství odtrénovaných hodin je úbytek znát. A výrazné zlepšení nečekám.
V současnosti zvažuji i svoji účast na silničních maratonech. Co je už jisté, že nebudu moci jezdit tak, jak jsem jezdil v předcházejících letech. Zkoušet uviset na „dlouhé“ skupinu B v čele s Kolíkáčem a snažit se o nějaký čas nepřipadá v úvahu. Varianta je buď ubrat plyn a dlouhou trasu si objet v klidu, nebo přejít na trasu krátkou. To vše ale předpokládá alespoň nějaký trénink, a jak ten bude probíhat je zatím ve hvězdách.
Možná byste chtěli vědět, kvůli čemu se to vše děje. No, spojitost s květnovou havárkou a způsobeným úrazem nehledejte. I když zatím nevím, jak se ruce při několikahodinové jízdě budou chovat. Jak jsem se už zmiňoval v posledním příspěvku, hlavní příčina je v mém studiu na PřF UP Olomouc. Od 1.1.2010 se ze mě stal učitel a byl jsem donucen doplnit si vzdělání (10 let praxe se ukázalo jako nedostačující :-) Takže jezdím na přednášky, mezi nimi dělám domácí úkoly a chystám se na přednášky následující. A když nemám přednášky nebo domácí úkoly, dělám zkoušky.
A protože jsem zrovna ukončil zimní semestr (úspěšně) mám chvilku času, abych to sem mohl napsat a pochlubit se.
Samozřejmě taky vysvětlit, proč je můj blog tak zanedbávaný.
Počet přečtení:  319
Naposledy: 2.3.2021

Komentáře

Počet: 0

Vaše jméno:
Váš email:
Váš komentář
Opište kontrolní kód: 876 

 

 

 

 

 

Nejnovější komentáře

Přihlášení