Hlavní stránka | Cyklistika | Ostatní
Cyklistika / Trénink 2011
Konec sezony 2011
Cvrček  ric@centrum.cz31.10.2011
Jako každý rok ani letos mě to neminulo. Skončila další cyklistická sezona. Čím byla zvláštní, výjimečná a čím naopak všední a bezvýznamná?
Vezmu to od té všednosti a bezvýznamnosti. Nepočítám-li loňský rok, kdy jsem byl kvůli havárce vyřazen v půlce sezony, najel jsem letos nejméně kilometrů - 6397 km/247 hodin a absolvoval nejmenší počet závodů – 3, silniční maratony Sudety, Rampušák a Beskyd. Studijní, pracovní a další povinnosti nedovolily větší objem a od toho se odvíjela i výkonnost a následný požitek ze závodů. V tomhle byla sezona bezvýznamná. Co se týče tréninku ani ten nijak nevyčuhoval. Většinou známé okruhy, jen ježdění na samotku. Moc systému v něm nebylo.
Pár tréninků ale bylo fajn. Malá změna v trase a hned bylo radostněji, člověk jako by ožil. Letos jsem udělal věc, dříve nevídanou. Několikrát jsem na tréninku i zastavil, abych pokecal s někým známým. AVS sice poklesla, ale socio-psychologicky užitek taky není k zahození.
A perlička na závěr: objevil jsem nový kopec asi 14km od domu. Nic velkého, jen dva kilometry, ale potěší.
A čím byla právě skončená sezona zvláštní a výjimečná? Já ani nevím. Možná některými obyčejnými věcmi, které jsem si ještě neuvědomil, takže na objevení svoji výjimečnosti teprve čekají.
Počet přečtení:  608
Naposledy: 17.4.2021

Komentáře

Počet: 0

Vaše jméno:
Váš email:
Váš komentář
Opište kontrolní kód: 391 

 

 

 

 

 

Nejnovější komentáře

Přihlášení