Hlavní stránka | Cyklistika | Ostatní
Ostatní / Verba
Sraz po 29 letech
Cvrček  ric@centrum.cz25.05.2009
Po roce na stejném místě, ale v jiný čas. Nebo po 29 letech? Které počítání je vlastně správné? Po roce nebo po 29 letech? Asi jak pro koho. Kdo přišel letos poprvé tak po devětadvaceti letech a kdo si dal repete, tak po roce. No a vášniví diskutéři (nebo spíš diskutérky?) ti/y jen pokračovali/y ve svém nekončícím srazu na Spolužácích.cz.
Přiznávám, že jsem měl trochu obavy z dalšího srazu po tak krátké době. Ve svém písání o prvním setkání jsem použil přirovnání k první lásce, která bývá nezapomenutelná. Možná bych ten příměr mohl použít znovu. Jaké to je znovu potkat první lásku? Co vše se změnilo? Jak se změnila? A jak jsem se změnil já? Zvědavost dělá divy...
A tady bych přirovnání zase opustil.
Někdo přišel, někdo nepřišel. Každopádně jsme poseděli a pokecali. Diskusní skupinky se přelévaly z jednoho konce stolu na druhý, ale témata zůstávala stejná. "Kde jsi? Co děláš? Co děti? " Stereotypní? Snad, ale není stereotyp to, co nám usnadňuje život?
Neočekával jsem, že podruhé to bude stejné jako poprvé. A tak jsem byl rád, že podruhé to bylo stejně příjemné jako poprvé.
Existuje přísloví "Nevstoupíš dvakrát do téže řeky", tak buďme rádi, že můžeme alespoň posedět na jejím břehu.
Počet přečtení:  380
Naposledy: 2.3.2021

Komentáře

Počet: 0

Vaše jméno:
Váš email:
Váš komentář
Opište kontrolní kód: 756 

 

 

 

 

 

Nejnovější komentáře

Přihlášení